Το C.D.A College ανακοινώνει μια νέα συνεργασία με το PAMEUNi.

05/11/2021 @ 8:00 πμ - 1:00 μμ
Φόρτωση Εκδηλώσεις
  • Αυτή η εκδήλωση έχει τελειώσει.

Το C.D.A College ανακοινώνει με υπερηφάνεια μια νέα συνεργασία με την PAMEUNi.

Το PAMEUNi είναι η κορυφαία πλατφόρμα εκπτώσεων για φοιτητές στην Κύπρο. Οι φοιτητές και οι σπουδαστές μπορούν να απολαμβάνουν εκπτώσεις σε διάφορα καταστήματα στην Κύπρο.

PAMEUNi, Εγγραφείτε δωρεάν και αποκτήστε πρόσβαση σε πολλές φοιτητικές εκπτώσεις και προσφορές!
Είστε μόνο τρία βήματα μακριά από την ένταξή σας σε αυτή τη νέα φοιτητική εμπειρία:
Βήμα 1: Επισκεφθείτε την ιστοσελίδα του PAMEUNi www.pameuni.com ή κατεβάστε την εφαρμογή στο κινητό σας τηλέφωνο (η εφαρμογή είναι διαθέσιμη στο App Store και στο Google Play).
Βήμα 2: Δημιουργήστε το λογαριασμό σας χρησιμοποιώντας το προσωπικό σας email.
Βήμα 3: Ψωνίστε & εξοικονομήστε χρήματα!

Λεπτομέρειες

Ημερομηνία: