STUDENT LIFE > “Μέρα Αγάπης”

Ποσό γύρω στα 600 ευρώ μαζεύτηκε από εισφορές του κοινού στη διάρκεια της φιλανθρωπικής δράσης «Μέρα Αγάπης» που οργάνωσαν τις 21/11/22 το Κολέγιο CDA Πάφου και η καφετέρια SnackBox. Το τμήμα Κομμωτικής του Κολεγίου πρόσφερε δωρεάν χτενίσματα και η καφετέρια SnackBox πρόσφερε δωρεάν φρέσκο χυμό. Όλα τα έσοδα δόθηκαν προς ενίσχυση 33χρονης από την Πάφο που βρίσκεται για θεραπεία σε ιατρικό κέντρο της Γερμανίας. Θερμές ευχαριστίες στο κοινό για τη στήριξη, στους εθελοντές, φοιτητές, καθηγητές και προσωπικό του CDA, το προσωπικό του SnackBox και όσους βοήθησαν, μοιράζοντας την αγάπη.